בחירת חברת הסעות

מארגנים יום גיבוש לעובדים בחברה? אחד מהצעדים הבסיסיים שעליכם לעשות הוא להזמין שירות מחברת הסעות שתיקח אתכם יחד עם העובדים מממקום העבודה אל מקום היעד ותחזירכם בשלום.
כיצד לבחור חברת הסעות שתבצע את הפרויקט הזה כהלכה ואלו שיקולים יש להביא בחשבון? על כך במאמר שלפניכם.

טיפים לבחירת חברת הסעות

אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון בבחירת חברת ההסעות הוא המיקום הגיאוגרפי.
ישנן חברות הסעות שפועלות בכל רחבי הארץ ואחרות רק בגזרה או באזור מסויים ועליכם להבטיח כי חברת ההסעות הנבחרת פועלת לא רחוק מהאיזור בו ממוקמת החברה או בו נמצא המשרד.
אם תשכרו שירותיה של חברה שתחצה את כל הארץ רק כדי להגיע לאסוף אתכם אל מקום היעד, אתם תצטרכו לשלם מחיר גבוה הרבה יותר ללא סיבה מוצדקת. רצוי לוודא, כי חברת ההסעות מחזיקה ברישיונות הדרושים לספק שירותי הסעות, אישורים שאמורים להינתן על-ידי משרד התחבורה.
עוד כדאי לבדוק, שלחברה יש "צי" גדול מספיק של רכבים, כך שאם פתאום ישנה תקלה ברכב, נציגי החברה יוכלו לשלוח במהרה רכב חלופי ושגרת היום המתוכנן לא תשתבש רק בשל המתנה ממושכת עד לתיקון התקלה. קבלת המלצה לגבי חברת הסעות מקצועית יכולה לחסוך הרבה עוגמת נפש ואף יכולה לסייע להשיג מחיר זול יותר. נציגיה של חברת הסעות שישמעו שהגעתם אליהם דרך חבר קרוב שלכם, שהוא משתמש קבוע בשירותי ההסעה של החברה, בדרך כלל ישמחו להיות נדיבים לתת הנחה.

לבחור חברת הסעות באמצעות אתר compareto

במידה ואין לכם חבר, מכר או בן משפחה שיכול להמליץ לכם על שירותי הסעות, כדי לחסוך זמן יקר בשיטוט אינטרנטי, תוכלו פשוט להיכנס לאתר קומפרטו ולקבל כמה הצעות מחיר מספקים מובילים של שירותי הסעות. רוצים להשתמש בשירות? מלאו את הטופס שמופיע באתר ומהר מאוד יצרו אתכם קשר כמה ספקים כדי לתת לכם הצעות מחיר. לאחר שתשוחחו עם נציגי כל אחת מהחברות תוכלו לבצע השוואת מחירים של הסעות ולפנות לקבלת שירות מהחברה שנתנה לכם את הצעת המחיר הרווחית ביותר.

רוצים לקבל הצעות מחיר לחצו כאן