השכרת משאבות הנקה של מדלה:

למה להשקיע בשאיבה של חלב אם?

משרד הבריאות קובע בצורה חד משמעית כי שימוש בחלב אם מומלץ לתינוקך בחודשי חייו הראשונים. מחקרים רבים נעשו בתחום והדעה הרווחת (והמאוד הגיונית) היא ששתיית חלב מאם התינוק היא הדרך הבריאה והטבעית ביותר להזנת תינוקך. חלב אם מכיל את כל המרכיבים להם נזקק התינוק בחודשים הראשונים לחייו. המערכת החיסונית אינה חזקה מספיק והרכבי המזון בשלבים אלו הינם חשובים ביותר. מצבה התזונתי של אם התינוק כמעט ואינו קשור לאיכות החלב שנשאב ממנה (בדרך טבעית או בעזרת משאבה). חריגים הם מקרים של תת תזונה חמור של אם התינוק. ארגון הבריאות העולמי והארגון הישראלי ממליצים על הנקה מלאה של התינוק על לגיל של 6 חודשים לפחות. נשים רבות המעוניינות לחזור לעבודה או לשגרת חייהן בראש שקט, בוחרות באופציית שאיבת החלב באמצעות משאבות חשמליות או ידניות.

אלו משאבות חלב זמינות להשכרה בישראל?

המשאבות הנפוצות בישראל הינן משאבות מדלה הנמצאות בשימוש גם בבתי החולים ומומלצות ע"י מרבית יועצות ההנקה בארץ. מותג נוסף הינו משאבות איוונט של פיליפס וניתן גם למצוא משאבות ידניות של טומי טיפי.

איזו משאבת מדלה שווה לי להשכיר?

המשאבה המושכרת ביותר בישראל הינה משאבת מדלה לקטינה. המשאבה מאפשרת שאיבה דו צדדית (מ-2 הפטמות) ושאיבה חד צדדית. הסיבה לפופולאריות הרבה של המשאבה נובעת מהיותה משאבה חשמלית (אשר לא משתלם לך לקנות לשימוש חד או דו פעמי) ומתוך היותה זולה מאוד להשכרה (המחיר הינו בערך 250 ₪ לחודש). בקיצור – אחלה של דיל עבורך לחזרה שקטה לעבודה. האופציה השניה והאיכותית יותר הינה משאבת מדלה סימפוני הנחשבת לדגם המתקדם ביותר של חברת מדלה. המשאבה נמצאת בשימוש בכל המרכזים הרפואיים בישראל ולמי שרוצה להתפנק במשאבה החזקה והאיכותית ביותר – זה הפתרון המומלץ

איפה מומלץ להשכיר משאבות?

מלאי את פרטיך בראשית העמוד ויחזרו אליך במהרה. את תוכלי כבר לעשות בחירה מושכלת ויעילה. בהצלחה!

 

רוצים לקבל הצעות מחיר לחצו כאן