לקחת משכנתא ולהישאר בחיים

נטילת משכנתא היא צעד שרובינו צריכים לעשות בשלב כזה או אחר בחיים, צעד שההשלכה שלו על אורח החיים שלנו יכולה להיות רבה. מכיוון שאף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב של פינוי מדירתו בשל אי יכולת לעמוד בתשלומי המשכנתא, חשוב שנוודא, כי אנחנו נוטלים הלוואה שאנחנו יכולים לעמוד בהתחייבות שלנו להחזירה בזמן.

ריבוי מסלולי משכנתאות- לבחור בקפידה את המסלול המתאים

כיום, תחום המשכנתאות מפותח מאוד וענף והוא כולל למעלה מ-30 מסלולי  משכנתא שונים הנבדלים זה מזה במגוון מאפיינים כמו: קרן צמודה או לא צמודה, ריבית קבועה או משתנה וכו'.
לאור ריבוי המסלולים הקיימים, הרי שכל המבקש ליטול משכנתא חייב לבחור במסלול המתאים ביותר לצרכיו וליכולותיו הכלכליות, כדי לא להיקלע למצב של חריגות בתקציב הביתי או למשבר זוגי.
יועצי משכנתאות מציעים לנוטלים משכנתא ליצור מרווח נשימה של כמה חודשים, שהמשמעות שלו היא שללווים יש מראש סכום כסף מסויים שאותו הם יודעים בוודאות שיוכלו להחזיר במשך כמה חודשים, מה שיקטין מראש את הסיכויים להגיע לפיגור בתשלום לבנק. דרך יעילה לצאת מכל הבלגן הזה ולהתמודד באופן יותר ידידותי עם ריבוי מסלולים והצעות הוא שימוש באתר קומפרטו.

על הקשר בין בחירת הצעת המשכנתא המתאימה לי לבין אתר compareto

באמצעות אתר compareto תוכלו לקבל הצעות מיידיות מגופים פיננסיים שונים, המובילים בתחום המשכנתאות ולבצע השוואת מחירים של משכנתאות כדי לבחור את ההצעה שמתאימה ביותר למצבכם הכלכלי וליכולותיכם הפיננסיות. גופים פיננסיים שונים יציעו ללקוח ריביות שונות, שיכולים להיות ביניהן פערים משמעותיים, שהם לפעמים גם גבוהים מאחוז אחד, פער שיכול להסתכם באלפי שקלים.
כדי לוודא שלא תשפכו כסף כאשר אתם לא באמת צריכים, רצוי שתקבלו הלוואת משכנתא מגוף שהוא לא רק אמין, מקצועי ומוביל בתחומו, אלא שההצעה שלו עבורכם היא אטרקטיבית ולוקחת בחשבון את הצרכים שלכם. כדי להתחיל לקבל הצעות מבנקים וגופים פיננסיים מובילים, כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס המקוון המופיע באתר קומפרטו – השוואת מחירים ולהמתין לקבלת ההצעות.

רוצים לקבל הצעות מחיר לחצו כאן